Akrep Burcu Erkeği Ve Aşk Yaşamı

Akrep burcu erkeği, derin, gizemli, karizmatik ve paylaşımcıdır. Aşk hayatında tutku çok önemlidir. Tutkulu ve derin bir aşk yaşamak ister. Fakat bazen şüpheci, intikamcı, kinci, kıskanç olabilir. Akrep burcu erkeği baskın bir yapıya sahiptir. Aşk hayatında kontrolün kendisinde olmasını ister. Akrep burcu erkeği şüphe duyduğunda yada kıskandığında karşı tarafa güven duymaz ve intikam alma yoluna gidebilir. Güven duyduğu takdir de ise herhangi bir sorun yaşamaz. Son derece  sadık olur sevdiği kişiye.

 

Akrep burcu erkeğinin güvenini kazanmak ilişkiye girmesi açısından önemlidir. Akrep burcu erkeği karşı tarafı sahiplenmek ister. Aynı zamanda sahiplenilmek de ister. Uyumlu, yumuşak huylu ve sadık kadınlardan hoşlanır. Güven duymak onun için çok önemlidir.

 

Akrep burcu erkeği zaman zaman aşırı kıskanç olabilir. Karşı taraf, akrep burcu erkeğini kıskandıracak davranışlarda bulunmamalıdır. Akrep burcu ya hep, ya hiç mantığındadır. Yani ya çok sever yada çok nefret eder. Akrep burcu erkeği son dereceye kadar kıskandığını belli etmez. Belli bir noktadan sonra öfkesini kaybederek kıskançlığını ortaya çıkarır.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: