Akrep Burcu Kadını Ve Aşk Yaşamı

Akrep burcu kadını son derece tutkulu, gizemli ve paylaşımcıdır. Karizmatik olduğundan dolayı karşı cinsi kendisine bağlar. Dominant bir yapıya sahiptir. İlişkilerde kontrolün kendinde olmasını ister. Akrep burcu kadını ilişkilerinde kinci, intikamcı, şüpheci ve kıskançtır. Akrep burcu kadını karşı cinse karşı bir güven duyarsa ilişkisinde sadık olur. Aynı zamanda paylaşımcı ve prensipli bir şekilde hareket eder.

 

Akrep burcu kadını çok kıskanç olsa bile bu kıskançlığını karşı tarafa göstermez. Fakat aşırı bir şekilde kıskandığında öfkesini kontrol edemez ve kıskançlığını yansıtır. Eğer karşı tarafa güvenmezse intikam da alabilir. Ya hep ya hiç mantığında olduğunda ilişkisini bitirebilir. Akrep burcu kadını sevdiği kişiyi kimseyle paylaşmak istemez.

 

Akrep burcu kadını gizemlidir. İlişkilerde karı taraftan bir etki bekler. Akrep burcu kadının gönlünü almak için ona güven vermek gerekir. Kendisi dominant  yapıda olduğundan karşı cins daha yumuşak huylu olmalıdır. Onunla uyum içerisinde olması gerekir. Akrep burcu kadını, eğer ilişkisinde ihanete uğrarsa bu durumu asla affetmez. Kendisi de intikam alma yoluna gider.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: