Aslan Burcu Erkeği Ve Aşk Yaşamı

Aslan erkeğinin aşk hayatı, aslan kadınına göre farklılık gösterir. Aslan burcu erkeğinin flörtçü yapısı vardır. Herkese mavi boncuk dağıtır. İnsanlarla oynamaz. Kalpleri çalıp yarı yolda bırakmak gibi bir huyu yoktur. Her burçla kısa flörtler yaşar. Aslan burcu erkeği tek eşli erkeklerdendir. Çok sevdiği, hoşlandığı kişiye bir saray sunar. İyi koşullarda sevdiğini yaşatır. Kadının bakımlı,makyajlı, gösterişli olmasından hoşlanır. Aslan burcu erkeği ilgi görmekten hoşlanır.

 

Aslan burcu kadını, terazi ve kova erkekleri ile anlaşır. Koç ve yay ile iyi anlaşır. İkizlerle çok iyi dost olur. Aslan burcu kadını, gösterişli, tutkulu, ilgi çekici, aşırı şık, gezmeyi çok seven bir özelliğe sahiptir. Aslan kadını lüksü sever. Görkemli yerleri sever. Alkışlanmak ister. Aslan burcu kadınının cinselliği coşkulu, tutkuludur. Aslan burcu kadınına iltifat etmek gerekir.

 

Aslan burcu erkeğinin çoğunlukla anlaştığı burçlar terazi, yay, ikizler ve koçtur. Kova kadınları ile de çok iyi anlaşır. Aslan burcu erkeği, uzun süreli cinsel deneyimler yaşamaktan hoşlanır. Aşk ve cinsellik hayatı görkemlidir.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: