Balık Burcu Kadını Ve Aşk Yaşamı

Balık burcu kadınları kıskanç yapıya sahiptirler. Çabuk alınırlar. Çabuk küserler. Duygusal patlamalar kıskandıkları zaman ortaya çıkabilir. Balık burcu kadını çift karakterli bir burçtur. Bu nedenle neye sinirlendiğini anlamak oldukça zordur. Karşısındaki kişinin rahat tavırlarından rahatsız olabilir. Bir söz, bir davranış, bir hareketten alınganlık gösteriler. Balık burcu kadını çok çabuk affedebilirler. Balık burcu kadını kötü gün dostudur.

 

Balık burcu kadını çok sosyal, dışadönük ve hareketlidirler. Fedakar bir yapıya sahiptirler. Partnerini kötü gününde yalnız bırakmaz. Sezgileri kuvvetlidir. Çok duygusal ve romantiktirler. Duygularını kolaylıkla belli ederler. Duygularını saklayamazlar. Karşısındaki kişiye aşık olduklarında duygularını açarlar. Balık burcu kadını çok kolay sevemezler.

 

Balık burcu kadınını tavlamak için o kişi ile duygudaş olmak gerekir. Güvenlerini kazanmak çok zordur. Balık burcu kadınını tavlamak için romantik ortam oluşturulabilir. Çiçek alınabilir. Balık burcu kadınları kibar, düşünceli erkeklerden hoşlanırlar. Oturup kalkmasını bilen erkekleri severler. Şefkatli, merhametli, yardımsever erkekleri severler. Balık burcu kadını, ilişkilerinde genel olarak sadıktır. Mutsuz oldukları zaman başka ilişkilere de yönelebilirler.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: