Başak Burcu Erkeği Ve Aşk Yaşamı

Başak burcu erkeği sevgisini çok kolay göstermez. Başak toprak grubundandır. Sevgiyi somut olarak hissetmekten hoşlanırlar. Akla uygun bir sevgi isterler. Karşıdaki kişinin fiziksel, kültürel olarak kendisine uygun olmasını isterler. Aşkta romantizm yoktur. Aşka daha rasyonel bakarlar. Duygulara karşı yaklaşımları daha gerçekçidir.

 

Başak burcu erkeği için akıl çok önemlidir. Kolay kolay kıskanmazlar. Kıskandığı zamanda kıskandığını belli etmez. Başak burcu kıskandığında da sorunu kendisinde arar. Ve kendisine zarar vermeye başlar. Başak burcu erkeğini tavlamak için bakımlı olmak gerekir. Kıyafette uyumlu giyinmek gerekir. Temizliğe ve sağlığa önem vermek gerekir. Her konuda bilgi sahibi olmak gerekir. Hayata daha rasyonel yaklaşmak gerekir. Akılcı, ayakları yere basan konular üzerinden konuşmak onları tavlamak açısından önemlidir. Nizama ve düzene önem verirler.

 

Başak burcu erkeği akıl oyunlarından hoşlanır. Yeniliklerden hoşlanırlar. İlişkide rutinlikten hoşlanmazlar. Başak burcu erkeğinin fikirleri, duyguları, istekleri değişebilir. Karşıdaki kişinin zekasına bakarlar. Başak burcu erkeği çok ilgiden hoşlanmaz.herkesin kendisine ait bir özel alanı olmasından yanadır.  Başak burcu erkeği titizliğe önem verir.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: