Başak Burcu Kadını Ve Aşk Yaşamı

Başak burcu kadını aşk ilişkisinde hizmetçi ruhludur. Hizmet etmeyi severler. Eğlenceli, zeki, esprili bir yapıları vardır. Başak burcu kadını kendinden emin bir yapıya sahiptir. Kendine güveni tamdır. Başak burcu kadını, ilişki içerisinde söz sahibi olmak ister. Başak burcu kadınları çok romantik değillerdir. Mantıklı hareket etmeyi severler. Romantizm başak burcu kadını için ikinci plandadır.

 

Başak burcu kadınları kıskançtırlar fakat kıskançlıklarını belli etmezler. Kafalarında olayları kurarlar. Kıskançlıklarını kendi içlerinde yaşarlar. Detaycı bir yapıya sahiptirler. İçe kapalı bir yapıya sahiptirler. Bazı problemleri içlerinde yaşarlar. Bu durumda onların sağlıklarını olumsuz etkileyebilirler. Başak burcu kadınlarıyla anlaşmak çok kolaydır. Kendi özel hayatlarına çok önem verirler.

 

Başak burcu kadınları flörtçüdürler. İlişkilerinde heyecan ararlar. Fazla ilgiden hoşlanmazlar. Yaşamlarına fazla müdahale edilmesinden hoşlanmazlar.

 

Başak burcu kadınları kıyafete önem verirler. Karşı cinsin kıyafetinin ütülü olmasına, temiz olmasına dikkat ederler. Başak burcu kadınlarının akıllarına hitap etmek gerekir. Somut şeylerden hoşlanırlar. Bir başak burcu kadınına şiir okumak yerine pırlanta almak daha mantıklı olacaktır.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: