Boğa Burcu Erkeği Ve Aşk Yaşamı

Boğa burcu erkeği yönetici gezeni Venüs’tür. Sakindir. Güzelliğe çok önem verir. Aşk ile kendini tanımlamak ister. Karışık, tutkulu, kırmalı davranışları sevgi olarak kabul etmez. Sevgi onun için, kalite, huzur, konfor, sakinliktir. Keyifli bir aşıktır. İlişkilerinde huzursuzluk, kavga, gürültü yoktur. Boğa burcu erkeği rahatlığa düşkündür. Romantik bir yapıya sahiptir. İlişkide rahatın her türlüsünü tercih eder. Her şeyin daha sakinini yaşamayı sever. İlişkilerinde sakinlik önemlidir. Ev rahatlığı onun için çok önemlidir. Romantik yemekler, uzun sohbetler, keyifli saatleri uzun yıllar boyunca boğa erkeği tarafından görülmektedir.

 

Boğa burcu erkeği kıskançtır. Gizli bir kıskançlık yaşar. Hemen kıskançlığını göstermez. Hiç umulmadık yerde bu kıskançlıklarını ortaya koyar. Onun için doğru zaman önemlidir. Karşı cins dostluklara inanmaz. Boğa burcu erkeği kincidir. Boğa burcu erkeği kıskanılmayı sever. Her zaman, her dakika yapılmasını sevmez.

 

Boğa burcu erkeği sadıktır. Ama güzel olan her şeye de düşkündür. Zaaflarına yenilebilir. Boğa burcu erkeğini yalnız bırakmamak gerekir. Baskıdan hoşlanmaz. Suçlamalardan hoşlanmaz. Programlı hareket etmeyi sever.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: