Boğa Burcu Kadını Ve Aşk Yaşamı

Boğa burcu kadını ikili ilişkilerde biraz tutuk davranır. Boğa burcu kadını büyük sürprizler yapmaz. Karşı cinsten bekler sürprizleri. Boğa burcu kadını insanları çok iyi dinler. Kendisinden beklenilen şeyleri dinlediğinde rahatlıkla anlar. Ve ona göre davranmaya çalışır sevgili, eş olarak zor bir partnerdir. Karşı tarafı gözlemleyerek yürümek ister. Karşı tarafın sorumluluk almasını ister, kendisi sorumluluk almaz. Geleceği bilerek yaşamak ister. Çok gerçekçi bir yapıya sahiptir. İlişkide bu gerçeklik yüzünden romantizmi kaçırabilir.

 

Boğa burcu kadını kıskanç, ketum ve içe dönük bir yapıya sahiptir. Detaylara önem verir. Zekidir. Konuları birbirine çok iyi bağlar. Gerçeklik payı olmayan şeylere inanmaz. Boğa burcu kadını sahiplenilmeyi çok sever. İlişkide sadakate önem verir. Boğa burcu kadını gizli araştırmalarını ve kıskançlıklarını belli bir zamanda ortaya çıkarır. Sinirlendiğinde gözü hiçbir şeyi görmez.

 

Boğa burcu kadınını umursamadığınız zaman boğa burcu kadınını tavlamak mümkündür. Entelektüelliğe önem verir. Ekonomik duruma önem verir. Boğa burcu kadını kendini anlatmayı pek sevmez. Ama sevdiği kişi ile de her şeyini paylaşmayı sever.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: