Burçlara Göre Erkeklerin Beklentileri

Koç burcu
Sevgililerinden beklediği hareket: Sabah uykudan öpücükle uyandırılmaya hayran olurlar. Kızlar dikkate alıp sevgilinizi öpmeden “Günaydın” demeyin.

 

Boğa burcu
Sevgililerinden beklediği hareket: Agresif karakterli insandır. Romantik bir anda aniden ona tutkulu bir öpücük verebilirsiniz.

 

İkizler burcu
Sevgililerinden beklediği hareket: Şehvetli anlar onun için çok önemlidir. Tutku yaratan iç çamaşırlar almayı unutmayın.

 

Yengeç burcu
Sevgililerinden beklediği hareket: Gün boyunca yapacağınız sevgi dolu sohbetlerden sıkılmazlar. Yorulana kadar sevgiden konuşun…

 

Aslan burcu
Sevgililerinden beklediği hareket: Rol oynamak ona zevk verir. Kendiniz çekici bir doktor olun, ona da hasta rolünü verin ve oyunu başlatın.

 

Başak burcu
Sevgililerinden beklediği hareket: Onu baştan çıkaran hareketler yapmaktan korkmayın. Yatakta yenilikçi olun ve değişikliklerle heycanlandırın.

 

Terazi burcu
Sevgililerinden beklediği hareket: Değişkenlik onun ruhunda var. Hayatından çabuk sıkılır. Onu okşayıp, nazlanmasını ve sık sık değişimlerini normal karşılayın.

 

Akrep burcu
Sevgililerinden beklediği hareket: Feminist kadınlara dayanamazlar. Açık giysiler ve cezbedici hareketlerle ona kendinizi sevdirebilirsiniz.

 

Yay burcu
Sevgililerinden beklediği hareket: Erotik sahnelerin adamıdır. Yatakta ona emirler veren ve dominant bir kadın karakteri tercih ederler.

 

Oğlak burcu
Sevgililerinden beklediği hareket: Çekici hareketlerden ve dokunuşlardan büyük haz alırlar. Parmaklarınızı dudaklarında gezdirin.

Kova burcu
Sevgililerinden beklediği hareket: Şefkatli davranmak moralini yükseltebilir. Sekste de bunu dikkate alın.

 

Balık burcu
Sevgililerinden beklediği hareket: Beklenmedik aksiyonlar ona cesaret verir.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: