İkizler Burcu Erkeği Ve Aşk Yaşamı

İkizler burcu erkeğinin kafası dağınıktır. Çok acelecidir. Eğlencelidir. İkizler erkeği uğraşmayı sever. İkizler burcu erkeği entelektüel birikimi olan, kendini yenileyen ve farklı konulara ilgi duyan kadınlardan hoşlanır. İkizler burcu erkeği kıskançtır. Detaylar gözünden kaçmaz. İkizler erkeği nispetten hoşlanmaz, laf sokulmasından hoşlanmaz. Şüpheci bir erkektir. Her konuyu gözden geçirir. Uykuda bile düşünebilen bir erkektir.

 

İkizler burcu erkeği ilişkilerinde ağır hareket eder. Duygularından her zaman emindir. İkizler burcu erkeği diğer burçlardan daha sadıktır. Bağlılıklarına düşkündür. Yaşadıklarının kıymetini bilir. Başarılı ve istikrarlı bir yapıya sahiptir. Çevresindeki insanları detaylı olarak inceler. Sadakatinden ödün vermez. İkizler burcu erkeği ortak bir geçmişe sahip olduğu kişileri kolay kolay hayatından çıkaramaz. Herkesle kolaylıkla arkadaş olamaz. İlişkilerinde koruyucu bir tutum sergiler.

 

İkizler burcu erkeği coşkulu, temkinli kadınlardan hoşlanır. Nerede nasıl davranacağını bilen kadınları sever. Anneye çok düşkündür. Eğitime çok önem verir. Birlikte olduğu kişinin kültürel birikimine önem verir. İkizler burcu erkeğinin dışarıdan aşk hayatı sakin gibi görünür. Ama içeride kaygılı karışık ve neden niye’leri çok bir aşk hayatı vardır. Kadına nasıl davranacağını bilir. Karşı tarafın mutluluğu için elinden geleni yapar.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: