İkizler Burcu Kadını Ve Aşk Yaşamı

İkizler burcu kadını acelecidir. Her şey bir anda olsun ister. İkizler kadını sabırsızdır. İkizler burcu kadını ilgiyi çok sever. Karşı taraftan mutlaka ilgi görmek ister. İkizler burcu kadınına açık bir şekilde davranıldığı zaman sorun yaşanmaz. İkizler kadını eski sevgilileri çözer. Ve kendi ile karşılaştırır. Bu onun en büyük takıntısıdır. Aşkı doya doya yaşamak ister. Kıskançtır, şüphecidir. Kolay güvenmez. Partnerinin kişisel eşyalarını kurcalamayı severler.

 

İkizler burcu kadını kariyeri olmayan bir erkeğe kolay kolay gönül veremez. Eğitimi, yaşam standartları, duruşu güçlü olan erkekleri sever. Kıskanç bir yapıya sahip olduğundan dolayı belli bir süre sonra birlikte olduğu kişiyi en yakınlarından bile kıskanır. Aklı ve duyguları sürekli çatışma halindedir. Her gün telefonla konuştuğunuz anneniz bile onu rahatsız edebilir. Birlikte olduğu kişiyi sürekli gözlem altında tutar.

 

İkizler burcu kadını çapkındır. Güzel olan her şeye bakmayı sever. Ama bir ilişkisi varsa o ilişkide sadakatsiz davranmaz. Birlikte olduğu kişiyi sık sık gözler ve başkaları ile kıyaslar. En iyiyi aramaya çalışır. En büyük sorunu şüpheciliktir. İkizler burcu kadını kendini zorlayan kişilere bağlanır. Ve kolay kolay vazgeçmez. Kendisinin dinlenilmesinden hoşlanır.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: