Rüyada Kedi Görmek Ne Demek

Rüyada görülen kedi farklı şekillerde tabir olunur. Kediyi sevenler için bu rüya olumluyken tam tersine sevmeyenler için pek hayra yorulmayabilir. Rüyada kedi görmek kediyi sevenler için cana yakın, yardımsever bir dost demektir. Dostlarınızdan yardım göreceğiniz ve onlarla keyifli vakit geçireceğiniz anlamına gelir. Kediyi sevmeyenler içinse görülen bu rüya çok sevdiğiniz ve güvendiğiniz birinin sizi arkanızdan vuracağına, beklemediğiniz kötü davranışları ile karşılaşacağınıza işarettir.

 

Evinde kedi görmek ise hanenizde huzur bulacağınıza, keyifli günler geçireceğinize ve kısmetinizin açılacağına delalet eder. Kediyi sevmeyen biri içinse sinsi ikiyüzlü bir tanıdığınızdan kötülük göreceğiniz anlamına gelir. Bu kötülükten zarar görebilirsiniz, bu yüzden çevrenizdeki kişilere daha dikkatli yaklaşmanız gerekebilir.

 

Rüyada sevdiğiniz bir kedinin size miyavlaması tez haber ile anlamlandırılır. Kedinin kucağınıza gelerek kendisini sevdirmesi sosyal hayatınızın renkleneceğine delalettir. Bu rüya kediyi sevmeyen biri tarafından görülüyorsa bir yakınınızdan maddi anlamda zarar görebileceğiniz anlamını taşır.

 

Rüyada kedi tırmalaması çok güvendiğiniz ve yakın gördüğünüz birinin size ihanet edeceğine yorulur. Bazen de bu rüya hastalığa yakalanacağınıza işarettir.

 

Rüyada uyuyan kedi görmek düşmanınız ile kavga edeceğinize, nefretinizi göstereceğinize ve manevi anlamda bundan zarar göreceğinize delalet eder.

 

Rüyada kedi öldürmek ise üzüntü ile tabir olunur, bu rüyayı gören kişi belalar ile karşılaşır. Yahut sosyal hayatınızda hoşlanmadığınız bir kişiden bazı haberler alacağınız anlamındadır.

 

Rüyada kedi görmek bazende sevdiğiniz biri ile aranıza soğukluk gireceğine ve bu durumdan üzüleceğinize işarettir.

 

Rüyada kavga eden kediler görmek size samimi yaklaşan kişilerden kötü davranışlar göreceğiniz anlamındadır.

 

Rüyada kedilerin çiftleştiğini görmek beklentiniz olan işlerin olumsuz sonuçlanacağına, evlilik veya nişanlanmak gibi planlarınızın gerçekleşmeyeceğine delalettir.

 

Gördüğünüz rüyada kediler ne kadar başrolde olsada içerisinde dikkatinizi çeken diğer olayların ve objelerin de ne anlama geldiğini araştırarak hepsini olumlu şekilde harmanlayıp yorumlamalısınız. Rüya tabirinde en önemli kural olan rüyaların yorumlarına pozitif olarak yaklaşmayı da asla unutmamalısınız.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: