Sevgiliniz Sizden Hoşlanıyor Mu?

Sevgiliniz Sizden Hoşlanıyor Mu? İlişki, Aşk

Bazı erkeklerin ustalıkla gizledikleri duygularından dolayı, çoğu zaman ne hissettiklerini çözmek tam anlamıyla bilmece gibidir.

Bundan ötürü geriye tek bir seçenek kalıyor,sevgiliniz sizden hoşlanıyor mu?

 

Sorusuna cevap olarak, sevdiğiniz kişinin beden dilini izleyerek sizden hoşlanıp haşlanmadığını anlayabilirsiniz. Yapılan incelemelerde erkeklerin, sevdikleri herhangi bir şeyin karşısında konuşurken kaşlarını havaya kaldırdığını açıklamıştır. Bu durum sizin için bir ipucu olabilir. Erkek arkadaşınız sizin yanınızdayken kafasını sürekli öne doğru eğiyor ve etrafındaki nesnelerle oynuyorsa, bu sizin yanınızda zoraki durduğunun belirtisidir. İlgi duyan erkek normal olarak gözlerini sevgilisinden ayıramaz. Sizinle yaşantınız hakkında her şeyi konuşup öğrenmek istiyor ise muhtemelen bu durum sizden hoşlandığı anlamına gelir. Sizin yanınızda değilken sürekli sizinle iletişime geçmek istiyorsa kesinlikle sizden hoşlanıyor demektir. Ayrıca sevgilim benden hoşlanıyor mu? Düşüncesiyle kıvranmak yerine, dikkatinizi sevgilinize verin. Eğer birlikteyken başkaları ile iletişim esnasında vücudu size doğru dönükse, artık ciddi anlamda sizi önemseyen ve hoşlanan bir sevgiliye sahipsiniz anlamına gelir.

 

Sevgilim benimle ciddi düşünüyor mu?

Sevgiliniz sizinle geleceğe dair konuşup, planlar yapıyor ise bu durum birlikteliğinizi bir adım daha ileri götüreceği anlamına gelebilir. Ancak siz planlarınızdan bahsederken, konuyu değiştirmeye çalışıyorsa, sizinle bir gelecek planlamadığının açıkça belirtisidir. Zamanının büyük kısmını sizin dışınızdaki kız arkadaşları ile geçiyorsa, ciddi düşünmek bir kenarda dursun sizin ilişkinizi bir daha gözden geçirmeniz gerekebilir. Eğer sevgilim benimle ciddi düşünüyor mu? Endişesi taşıyorsanız bunu anlamanın en kolay yolu, evliliği düşünen her erkek kız arkadaşını ailesi ile tanıştırarak, hayatının içine yavaş yavaş dahil etmeye çalışır. Uzun süren bir birliktelik sonucunda hala böyle bir teklif gelmediyse, muhtemelen ciddiyetten çok uzak bir ilişkiniz var demektir.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: